';

Погода в Чернігові:
Хмарно
23°C
 
Чернігів, вул. Шевченка, 103-а
+38 (0462) 64 64 64  Готель
+38 (093) 604 64 64  Готель
 +38 (093) 468 39 39  Ресторан

Правила проживання

Правила проживання

у готельно-ресторанному комплексі “RiverSide”:

 1. У своїй діяльності готельно-ресторанний комплекс “RiverSide” (надалі – готель), керується чинним законодавством України та цими Правилами.
 2. Місце надання готельних послуг: 14035, Україна, м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 103-а.
 3. Готель складається з 50 номерів. Режим роботи готелю – цілодобово.
 4. Готель призначений для тимчасового проживання та обслуговування гостей терміном до 45 діб, незалежно від місця їх постійного проживання і реєстрації. Проживання в готелі понад вказаного терміну здійснюється тільки за згодою керівництва готелю.
 5. Номер (місце) в готелі надається гостю при пред’явленні паспорта або іншого документа, який засвідчує особу (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний чи службовий паспорт, посвідчення особи моряка, посвідка на проживання особи, яка мешкає в Україні, але не є громадянином України, національний паспорт іноземця або документ, що його замінює, та віза на право перебування в Україні, свідоцтво про народження неповнолітніх осіб, посвідчення водія, для військових – особове посвідчення або військовий квиток, посвідчення, яке видане за місцем роботи гостя).
 6. Неповнолітні особи, до 14 років, розміщується у Готелі, тільки в супроводі одного із батьків (усиновлювачів), піклувальників, законних представників або в супроводі осіб, які уповноважені ними за пред’явленням свідоцтва про народження та документів підтверджуючих законне представництво супроводжуючих осіб.
 7. Неповнолітні особи, від 14 років до 18 років, розміщується у Готелі, тільки за нотаріально завіреною згодою батьків (усиновлювачів), піклувальників, законних представників та за пред’явленням паспорту.
 8. Готель має право застосовувати вільні ціни і тарифи, та систему знижок на всі послуги, що надаються, за винятком тих, щодо яких здійснюється державне регулювання цін та тарифів. Готельно-ресторанний комплекс не несе відповідальності за інформацію про тарифи та вартість послуг, розміщених на інших джерелах без узгодження сторін, за винятком платформ онлайн-бронювання (Booking.com, Expedia).
 9. Плата за надання готельних послуг стягується у відповідності до єдиної розрахункової години: 12-ї години поточної доби за місцевим часом.
  Час заїзду – 14.00 дати прибуття гостя/групи гостей до готелю.
  Час виїзду – 12.00 дати виїзду гостя/групи гостей з готелю.
  Ранній заїзд – (з 6.00 до 14.00) та пізній виїзд – (з 12.00 до 20.00) сплачується у розмірі 50% від вартості проживання у номері за добу.
  При заселенні з 0.00 до 06.00 стягується 100% вартості номера за умови проживання більше однієї доби. При проживанні в готелі менше доби, оплата стягується за повну добу незалежно від часу заїзду в готель.
 10. У разі пізнього анулювання (пізніше 15:00 дня, що передує дню заїзду) або неприбуття, Готель стягує штраф у розмірі вартості поживання за 1 (одну) добу.
 11. При розміщенні дітей віком до 6 років з батьками в одному номері без надання додаткового спального місця, плата за проживання дітей не стягується.
 12. Розміщення гостей у готелі здійснюється виключно за наявності у платника збору документа, що підтверджує сплату ним туристичного збору відповідно до Податкового кодексу України та рішення Чернігівської міської ради про встановлення туристичного збору. Нарахування та сплата туристичного збору здійснюється в порядку та на умовах, встановлених «Положенням про туристичний збір», затвердженим рішенням Чернігівської міської ради від 31.01.2019 року (47 сесія 6 скликання).
 13. Готель надає пільги тим категоріям гостей, для яких такі пільги передбачені, в порядку і на умовах, визначених чинним законодавством.
 14. Гість має право розірвати договір про надання готельних послуг у будь-який час за умови оплати фактично наданих готелем послуг, попередивши про це готель письмово не пізніше ніж за 24 години. У випадку порушення цього терміну, гість зобов’язується сплатити на користь готелю штрафні санкції в розмірі вартості проживання за 1 добу. Зокрема, готель має право здійснити утримання суми штрафних санкцій з грошових коштів, що були сплачені гостем готелю, як попередня оплата вартості проживання.
 15. Готель зобов’язаний надавати гостям без додаткової оплати такі види послуг:
  – виклик швидкої допомоги;
  – доставка в номер кореспонденції;
  – побудка гостя у визначений час;
  – надання необхідного інвентарю у відповідності з категорією готелю;
  – парковка для транспортних засобів;
  – WI-FI;
  – піднос багажу.
 16. Зміна постільної білизни та рушників проводиться щоденно або за бажанням гостя.
 17. Готель забезпечує комплектність і справність обладнання в номері, а також якість підготовки приміщення під заселення.
 18. Гості повинні зберігати гроші, коштовності, інші цінності у спеціальних сейфах, що знаходяться у кожному номері. Готель відповідає за втрату грошей, коштовностей, інших цінностей лише за умови, що вони були окремо передані готелю на зберігання. У разі втрати чи пошкодження речі гість зобов’язаний негайно повідомити про це адміністрацію готелю. Якщо до закінчення строку проживання гість не пред’явив свої вимоги до готелю, вважається, що його речі не були втрачені чи пошкоджені.
 19. Гість зобов’язаний дотримуватись:
  – встановлених в готелі правил проживання;
  – правил пожежної безпеки та санітарних норм, підтримувати чистоту;
  – при виході з номеру закривати його;
  – не шуміти і не порушувати відпочинок інших проживаючих;
  – відшкодовувати збитки у випадку втрати або пошкодження майна готелю, в т.ч. сплачувати вартість додаткового прибирання номеру при порушенні заборони куріння тютюнових виробів.
 20. Якщо гість неодноразово порушує внутрішні правила проживання у готелі, що призводить до матеріальних збитків, а також створює незручності для інших гостей готелю, адміністрація готелю має право відмовити у поселенні або здійснити виселення гостя без повернення сплачених грошових коштів.
 21. Готель має право відмовити у поселенні у наступних випадках:
  – у споживача відсутні документи, що посвідчують особу, наявні документи недійсні або є підозра, що документи фальшиві;
  – у споживача неохайний, брудний вигляд, він знаходиться у стані алкогольного сп’яніння, поводиться неадекватно та агресивно;
  – споживач внесений до списку небажаних гостей;
  – споживач відмовляється виконувати правила проживання в готелі;
  – інші випадки, передбачені законодавством України.
  У спірних випадках питання вирішується адміністрацією готелю.
 22. Гостям, які проживають в готелі забороняється:
  – приносити та зберігати в номерах речі, матеріали та предмети небезпечні для життя та здоров’я Гостей та збереження майна;
  – залишати в номерах сторонніх осіб на період відсутності, а також передавати їм ключ від номеру без попередження адміністрації готелю.
 23. Відвідувачі можуть безперешкодно проходити до гостей в готельні номери в їх супроводі до 23.00. Протягом всього періоду знаходження відвідувача на території готелю за його дії відповідає гість. Допуск відвідувачів до гостей в готельні номери з 23.00 до 06.00 забороняється без повідомлення про це адміністратора та сплати вартості сніданку та додаткового місця (за умови користування цими послугами). Адміністратор готелю має право перевірити документи, що посвідчують особу відвідувача.
 24. За додаткову плату допускається проживання в готелі виключно домашніх тварин, а саме: котів та собак. Гість повинен мати при собі паспорт тварини і по можливості довідку про щеплення, які були зроблені тварині. Проживання тварин в готелі дозволяється в кількості не більше 1 (однієї) тварини вагою до 10 кг в 1 номері. За будь-які порушення санітарних норм, знищення та/або пошкодження майна готелю, в т.ч. на прилеглій до готелю території, гість повністю відшкодовує суму завданих збитків на першу вимогу готелю. Суму завданих збитків визначає адміністрація готелю згідно затвердженого прейскуранту.
  Повний текст правил проживання в готелі доводиться до відома гостей на території готелю в доступній наочній формі і розміщується у зручному для огляду місці.